Cítit se pohodlně, můžeme každý den

Milujete nošení riflí? Jsou vám pohodlné, máte pocit, že se hodí ke každému triku, košili i k halence? Jaké si ale vybrat, aby vám seděli na míru a vy se v nich cítili opravdu úžasně, pohodlně a vždy krásně?

roztrhané džíny

Výběr, podle vaší postavy:

          Sportovní postava – pokud máte tento typ postavy, potom se hodí pro vás kalhoty s volnějším střihem, kde se většinou ohrnují nohavice nad kotníky. Co se týká barevného provedení, zde je jedno, jakou barvu zvolíte.

          Vysoká postava  pokud jste vysoká, máte vždy výhodu, že není potřeba nosit podpatky pod riflemi a můžete si v klidu koupit staré dobré slim kalhoty, jaké jsou volně střižené, rozšířené již v horní části. Barva je zde také na vašem uvážení, neboť vysoká postava, kde jsou dlouhé nohy, je neutrální, co se týká výběru.

          Postava s křivkami – pokud máte více kilo a máte postavu tvaru hrušky či přesýpacích hodin, je vždy lepší sáhnout po džínách ve tmavých tónech, bez zbytečného prošívání a kapsami, spíše mírně se rozšiřující pod koleny.

          Postava chlapeckého druhu – jsou to úzké postavy u žen, které potřebují trochu vypilovat, a proto se při takovém postavě hodí nejvíce druhy džínů, kde je vysoký pas, kapsy, ale také různé druhy nášivek a drobných stylových druhů detailu, jako jsou díry, nášivky. Pro zlepšení image, jsou lepší světlé odstíny barev, doplněny o kapsy, díry či jiné druhy stylu.
roztržený moderní styl

Výběr, dle toho, kam si je chceme obléknout:

          Důležitou součástí správného výběru riflí, je i ta skutečnost, že musíme vědět, kam si je chceme obléknout. Pokud půjdeme do obchodu či do práce, stačí nám klasické druhy riflí, co na nás budou působit pohodlně. Pokud ale vyrazíme za zábavou, do města či na nějakou schůzku, je lepší dát přednost tmavším odstínům, jaké působí neutrálně k přidanému svršku a to, dle naší fantazie

Samotný výběr nebývá vždy jednoduchý! Proto musíme brát při samotné koupi druhů a typů riflí nad tím, jako máme postavu, kam v nich půjdeme, jakou chceme barvu a mnohem, mnohem více věcí. Věřte, že každý, kdo chce být moderně a stylově oblečen, si poradí krok za krokem!

Cítit se pohodlně, můžeme každý den
Ohodnoťte příspěvek