Sex v každém věku


Délka intimního života se prodlužuje. Dříve bylo tabu byť jen mluvit o sexu mezi seniory, ale dnes je běžné, že sexuálně nežijí jen mladí lidé, ale i ti starší. A právě během středního a pozdějšího věku musí muži i ženy čelit mnoha zdravotním potížím, které jim značně ztěžují intimnosti. Sex je přitom velmi důležitou součástí našeho života, protože na náš zdravotní stav má veliký vliv.

Zejména u mužů je problém při delší sexuální abstinenci. Je potřeba aby se varlata pravidelně vyprazdňovala, protože jinak usazované sperma může způsobovat problémy, které mohou vést až k velmi vážným onemocněním. Je potřeba pravidelně chodit k lékaři, protože zanedbaná prostata způsobí, že vaše erekce už nebude jako dřív. Může to být způsobeno nahodile stresem, ale většinou jde o vleklý problém, který je způsobený například hormonální nerovnováhou. Pokud u sebe pociťujete potíže s erekcí a to dlouhodobě, je opravdu potřeba navštívit lékaře.

žena a muž

Abyste opět dosáhli erekce, je nutné většinou užívat i preparáty, které vám k tomu pomohou. Dříve to byla jen Viagra, ale věda pokročila, a tak najdete na trhu i další preparáty, které fungují na podobném principu. Na rozdíl od Viagry ale nezpůsobují vedlejší účinky. Jedním z těchto přípravků je Kamagra, která má podobné účinné látky, a tak se nemusíte bát ji vyzkoušet. A oproti Viagře ji koupíte online bez lékařského předpisu. Jestli máte potíže se sexem a váš penis vás neposlouchá, je čas se tomu postavit čelem a vyřešit tento problém, který ničí váš sexuální život.

tablety viagry

Ani vaše partnerka nebude chtít předčasně ukončit intimní vztah mezi vámi, protože i pro ženy je sex důležitý. Po padesátce rozhodně není člověk natolik starý, aby musel o sexu už jen snít. Rozšiřte řady spokojených mužů, kteří našli opět svou cestu do ložnice, a to i po dlouhých měsících nucené abstinence.