Jak je to s oblibou sexuálních poloh

V roce 2016 proběhlo anonymní hlasování mezi respondenty mužského pohlaví, jehož cílem bylo zjistit, jaké sexuální polohy mají nejraději. Jisté anatomické ukazatele totiž naznačují, že většina mužů preferuje právě takový způsob sexu, při němž docílí maximální uspokojení s minimální fyzickou námahou a zároveň s mnoha zrakovými podněty.
Většina mužů také potvrdila, že je pro ně naprosto rozhodující, aby svou partnerku sledovali v plném světle, tedy nahou a pokud možno za denního světla nebo alespoň při umělém osvětlení. Doba, kdy se lidé milovali pod peřinou a za tmy, je naštěstí již dávno pryč.
vykukující chodidla
Na koníčka – jednoznačná preference číslo jedna. Přiklonili se k ní téměř všichni muži, neboť je podle jejich názoru vzrušuje nejvíce samotný fakt, že se nemusí příliš namáhat, dosáhnou vyvrcholení, zvláště pokud mohou ejakulovat do vagíny, a zároveň při tom sledovat všechny tělesné přednosti své partnerky. V této poloze totiž vynikne její krása mnohonásobně, zvláště, má-li zdvižené ruce, což jí zdvihne prsy a protáhne bříško. Muži mohou zároveň ňadra laskat, užívat si klenutých boků a vzrušeného obličeje své milované.
Misionář – klasika, která nezklame, navíc se řadí k těm, kde si partneři hledí vzájemně do očí, a to je při sexu nejdůvěrnější okamžik. Většina práce však spočívá na partnerovi, ten si ovšem svou vyvolenou může polohovat podle potřeby, opřít si její nohy na hrudník, nebo je zdvihnout do výšky, řídí si průnik do pochvy podle situace a potřeby. Tuto polohu zařadili respondenti na druhé místo.
kondom na banánu
Zezadu – mnoho puritánů ji považuje za příliš hrubou a zvířecí, je v ní ovšem něco krásného, protože ženské tělo má skutečně co nabídnout ze všech úhlů pohledu. Jedním z nich je i nádhera partií hýždí a zad, zvláště jsou-li přirozeně klenutá. Tento způsob se umístil na třetí pozici, a to také proto, že muže vzrušuje pohled na pronikající penis do vagíny právě z tohoto směru.