Nechte si dovézt chutné jídlo

Pauza na oběd. Každý ji pojímá trochu jinak. Pro někoho to znamená dát si kávu a cigaretu, někdo poobědvá dobrotu z fastfoodu. Ti co doma pravidelně vaří, si nejspíš přinesou vlastní jídlo v krabičce. Někteří jedinci si dojdou do restaurace a využijí pauzu k pohybu a krátké relaxaci při obědě.
kuřecí polévka
Někdo však nemá možnost zaměstnání opustit ani v pauze na oběd. Jedinou možností, jak se nasytit je možnost dovozu jídla až do firmy. Je to neocenitelná služba vhodná pro všechny, kteří touží po teplém obědě. Výhodou je výběr jídel z široké nabídky. Vybrat si můžete i z několika druhů kuchyní. V nabídce najdete vše – klasickou českou kuchyni, asijskou, indickou, vegetariánskou i raw kuchyni. Dovézt si můžete nechat pizzu nebo jen salát. Záleží na vás a na vaší momentální chuti. Výjimkou není ani dovoz zdravých nebo dietních pokrmů. Vybrat si můžete z široké nabídky poledních menu, ale problém není ani v objednání minutkových jídel nebo sladkých dezertů.

U všech restaurací, které rozvoz jídel nabízí, najdete i kompletní jídelní lístek. Nevýhodou u některých jídelen je objednání pokrmu den dopředu. Jedná se hlavně o restaurace s velkým zájmem o dodání obědů. U velké většiny provozovatelů můžete platit papírovými stravenkami.
U každého pokrmu je uvedena nejen cena za jídlo, ale zároveň také zjistíte, jestli platíte za dopravu. Některé restaurace totiž nabízí dovoz zdarma, pokud si objednáte obědy v určité hodnotě. Zajímat vás bude jistě i informace, za jak dlouho jídlo obdržíte. I to se u objednávky dozvíte. Doba donášky se většinou pohybuje od 45 do 70 minut.
obložený chlebíček
Někdy je objednávka podmíněna počtem objednaných obědů a tak pokud se chystáte zrovna obědvat singl, může se vám stát, že bude objednávka zamítnuta pro nedostatečný počet objednaných jídel.
Obědy vám budou dodány v jídlo nosičích na jedno použití.