Klávesnice aneb jakou zvolit?

Nejlepší je samozřejmě osobní vyzkoušení. Někdy na první prstoklad se nemusí zdát jako nejlepší, ale po vyzkoušení jiných či po určitém čase se k ní nakonec můžete vrátit. A které klávesnice stojí za zmínku k vyzkoušení? A proč zrovna tento výběr? Pozitivní je, že na vyzkoušení jsou všechny uvedené klávesnice zdarma. Některé lze používat zdarma nadále, neboť nejsou zpoplatněnou službou.
pracovat se sarthphonem

Google Keyboard

Klasika mezi klávesnicemi. Náleží mezi jednu z mála coby podporující český jazyk. Tím je tak reálná možnost užití predikce slov, opravy i hlasové ovládání. Avšak ovládání je možné i gesty. Klávesnice disponuje zajímavými emotikony. Vše je zcela zdarma. Klávesnice se řadí mezi velmi oblíbené a získává dobrá hodnocení. Neplacená verze je zdarma avšak součástí jsou reklamy. V případě odstranění reklamy je určitý poplatek. Nicméně reklama není nikterak velmi rušivým elementem.

Smart Keyboard

I když v překladu znamená chytrá klávesnice, paradoxem je, že rozhodně nelze prohlásit, že by byla chytřejší než ostatní klávesnice, které nemají v názvu smart. Co se týče vyzkoušení klávesnice, tak je možné na dobu jednoho měsíce zdarma, poté se jedná už užívání za poplatek. K dispozici je i český slovník, tudíž je reálné používat klávesnici bez jakéhokoliv problému. V rámci motivů je v nabídce hned několik variant.

Touchpal

Jedná se o velmi šikovnou klávesnici, která se může pyšnit tím, že umí snad vše, co lze očekávat. Má spoustu funkcí. Některé jsou typické opravdu jen pro danou klávesnici. Vše však je reálné a snadné v rámci nastavení.
chytrý telefon a klávesnice

Swype Keyboard

Náleží zcela mezi první klávesnici umožňující psát tak, aniž by bylo nutné zvedat prsty z displeje mobilního telefonu. Tenkrát tím způsobila značný ohlas. Dnes si stále drží svou oblibu na vyšší příčce. Klávesnice dokáže ze psaní se učit, tudíž časem pak dokáže již předvídat další slova. Avšak umí toho mnohem více a stojí za vyzkoušení

SwiftKey Keyboard

Podstata spočívá v jednoduchosti a účelnosti. Nejen že se rovněž učí z vašeho psaní a tudíž velmi záhy dokáže již předvídat slova, ale poskytuje i mnoho možností ohledně nastavení, stejně tak disponuje řadou emotikonů a skinů, díky tomu tak lze klávesnici si i přizpůsobit vzhledem. Tato klávesnice je zcela zdarma. Náleží mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější klávesnici. Klávesnice je tak dokonalá, že i tu chybějící diakritiku jí lze odpustit.