Když bývalá dělá problémy

Breberky - modern
</div>
<p>Vybrat si pro život strávený ve dvojici správnou ženu není vůbec snadný úkol. Někdy to dá práci vůbec hledat mezi všemi ženami. <u>Když se ale netrefíte do černého a po čase zjistíte, že žena se kterou momentálně vedete vztah není ta pravá je načase ho ukončit.</u> Rozchod je velkým otazníkem pro oba zúčastněné, protože žádný z dvojice nemůže předem předvídat, jaké bude mít následky.<u>Jak to tedy zvládnout, když vaše bývalá partnerka rozchod neustála a dělá vám problémy i několik týdnů po rozchodu?<br />
<img alt=
1.     Musíte se rozejít správně!
·        Když už má k rozchodu dojít, musíte každý váš krok předem promyslet. Taktéž jak musíte zvolit správná a především rázná slova, žádné domněnky, ale fakta. A v první řadě ukončit váš vztah bez toho, aby měla nějaký pocit naděje, že se spolu k sobě vrátíte.

2.     Nebuďte v kontaktu!
·        Možnost, že spolu bývalí partneři zůstanou nadále přátelé je přímo mizivá. Zcela jistě se dá potvrdit, že se o přátelství můžete pokusit třeba po delší době po tom co jste se rozešli, nikoliv okamžitě.
nespokojená blondýna
3.     Zapomeňte na zpětnou vazbu!
·        Jestli se stává, že vás vaše bývalá partnerka stíhá jednou sms za druhou a má potřebu pořád vytáčet vaše číslo musíte to jednoduše ignorovat. Každá vaše odpověď na její nutkání vás otravovat ji dá zelenou v tom, že bude pokračovat.

4.     Udržte nervy na uzdě!
·        Ženy jsou mnohdymazané jako lišky a dobře vědí, jak zamávat s mužskými city. Pokud jste v situaci, že se stýkáte bez toho aniž byste chtěli, chovejte se k ni slušně a pokojně. Každá vaše urážka na její osobu ve vás později vyvolá jen pocit viny ze skutečnosti, že kvůli tomu brečí. A to jen z toho důvodu, že moc dobře ví, co na vás platí.

5.     Udělejte hrubou čáru!
·        To, že vaše bývalá je stíhačka jste si už pravděpodobně všimli, ale nesmíte zapomínat na to, udržet se ve stavu, že pro vás je váš vztah už uzavřená záležitost. Musíte vydržet a nenechat se opět vtáhnout do děje na vzpomínky jaké to bylo, když jste byli spolu. Když je konec není co řešit.
hlava na kolenou
6.     Dejte echo své rodině!
·        Dost často se stává, že bývalé partnerky kontaktují a řeší váš vztah s vaší rodinou. Promluvte se s členy rodiny, že jste už rozejití a už se to nezmění. Vaší rodině by mělo především záležet na vašem štěstí, nikoliv na jejím.
Dobrá rada k nezaplacenínikdy si nezačínejte nový vztah s nějakou další ženou předtím, než budete mít vyřešený ten váš minulý. Často to nedělá dobrý start do nového vztahu a nové partnerce taková situace bývá víc než nepříjemná.

Když bývalá dělá problémy
4.5 (90%)2