Když bývalá dělá problémy

Vybrat si pro život strávený ve dvojici správnou ženu není vůbec snadný úkol. Někdy to dá práci vůbec hledat mezi všemi ženami. Když se ale netrefíte do černého a po čase zjistíte, že žena se kterou momentálně vedete vztah není ta pravá je načase ho ukončit. Rozchod je velkým otazníkem pro oba zúčastněné, protože žádný z dvojice nemůže předem předvídat, jaké bude mít následky.Jak to tedy zvládnout, když vaše bývalá partnerka rozchod neustála a dělá vám problémy i několik týdnů po rozchodu?
označení křížkem

1. Musíte se rozejít správně!
· Když už má k rozchodu dojít, musíte každý váš krok předem promyslet. Taktéž jak musíte zvolit správná a především rázná slova, žádné domněnky, ale fakta. A v první řadě ukončit váš vztah bez toho, aby měla nějaký pocit naděje, že se spolu k sobě vrátíte.

2. Nebuďte v kontaktu!
· Možnost, že spolu bývalí partneři zůstanou nadále přátelé je přímo mizivá. Zcela jistě se dá potvrdit, že se o přátelství můžete pokusit třeba po delší době po tom co jste se rozešli, nikoliv okamžitě.
nespokojená blondýna
3. Zapomeňte na zpětnou vazbu!
· Jestli se stává, že vás vaše bývalá partnerka stíhá jednou sms za druhou a má potřebu pořád vytáčet vaše číslo musíte to jednoduše ignorovat. Každá vaše odpověď na její nutkání vás otravovat ji dá zelenou v tom, že bude pokračovat.

4. Udržte nervy na uzdě!
· Ženy jsou mnohdymazané jako lišky a dobře vědí, jak zamávat s mužskými city. Pokud jste v situaci, že se stýkáte bez toho aniž byste chtěli, chovejte se k ni slušně a pokojně. Každá vaše urážka na její osobu ve vás později vyvolá jen pocit viny ze skutečnosti, že kvůli tomu brečí. A to jen z toho důvodu, že moc dobře ví, co na vás platí.

5. Udělejte hrubou čáru!
· To, že vaše bývalá je stíhačka jste si už pravděpodobně všimli, ale nesmíte zapomínat na to, udržet se ve stavu, že pro vás je váš vztah už uzavřená záležitost. Musíte vydržet a nenechat se opět vtáhnout do děje na vzpomínky jaké to bylo, když jste byli spolu. Když je konec není co řešit.
hlava na kolenou
6. Dejte echo své rodině!
· Dost často se stává, že bývalé partnerky kontaktují a řeší váš vztah s vaší rodinou. Promluvte se s členy rodiny, že jste už rozejití a už se to nezmění. Vaší rodině by mělo především záležet na vašem štěstí, nikoliv na jejím.
Dobrá rada k nezaplacenínikdy si nezačínejte nový vztah s nějakou další ženou předtím, než budete mít vyřešený ten váš minulý. Často to nedělá dobrý start do nového vztahu a nové partnerce taková situace bývá víc než nepříjemná.