Změna interiéru? Nemusíte hned překopávat celý byt, pořiďte si stylové doplňky!

Hledáte, čím byste mohli ozvláštnit svůj interiér? Doplňky a dekorace jsou pro interiér nepostradatelnými prvky, hlavně pokud toužíte po rychlé změně.

Změna interiéru? Nemusíte hned překopávat celý byt, pořiďte si stylové doplňky!

Občas každý z nás touží po změně, připadá vám, že už jste léta nic neudělali se svým stávajícím interiérem a chcete mu dodat nový šmrnc? I malá změna umí udělat obrovské věci. Nemusíte se hned pouštět do výrazných změn a nemusíte ani plánovat rekonstrukci nebo přestavbu, zvláště v případě, že víte, že na to zrovna nemáte finanční prostředky. Změna vás nemusí stát balík, vsaďte na doplňky a drobnosti, které vám udělají obrovskou službu. Jaké jsou aktuální trendy?

pexels-photo-6373479

Když chcete změnu hned

Nad rekonstrukcí nebo výměnou nábytku se musí nějakou dobu přemýšlet a především jde o docela slušný zásah do rodinných financí. Jenže své finance můžete uchránit, pokud na změnu v interiéru půjdete chytře. Dnes se dají pořídit doplňky, které vás finančně nezruinují a navíc vám hodně poslouží, dokonce pokud jste zruční a šikovní, doplňky si můžete vyrobit sami. To, co potřebujete, je pouze dobrý nápad a inspirace.

Dneska hodně letí nejrůznější styly, například rustikální styl je zcela v harmonii s přírodou a právě přírodní materiály je to, co ho vystihuje. Můžete se ale inspirovat i skandinávským stylem, který představují čisté linie, jednoduchost a světlé barvy a tak bychom mohli pokračovat. A co se vlastně líbí vám? Moderní domácnost by bez ohledu na konkrétní styl, měla být čistá a jemná, už dávno neletí poličky plné lapačů prachu a laciných sošek. Zaměřte se raději na jeden výraznější komponent a uděláte dobře.

Začněte u barev

Zásadní jsou barvy, protože pokud to s nimi nevychytáte, můžete se snažit, jakkoliv a neuspějete. Jakmile je barev moc a nejsou vhodně sladěné, je problém a cirkus doma mít určitě nechcete. Takže, jak na to? Vsadit můžete třeba na moderní materiály, k těm kromě nesmrtelného dřeva patří zejména kov, sklo a nově i beton. Zarazilo vás to? Ano, beton už dávno není jen stavební materiál používaný venku. Betonové doplňky do domácnosti nebo betonový nábytek, to je to, co vám může pomoci vytvořit si útulnější a stylovější domov.

pexels-photo-7657304

Beton je neutrální a to i barevně, kytky můžete přesadit do betonových květináčů a na stůl postavte třeba mísu z betonu. Betonová mísa https://cs.aspontohle.com/concrete-bowls je designovým skvostem a opravdu vám poslouží.

Udělejte si radost a změňte svůj domov jen v pár krocích.