Skoncujte s uklízením jednou provždy

Zapomeňte na hodiny a hodiny týdně strávené úklidem vašeho domova a najměte si někoho, kdo to udělá za vás. Ať už se jedná o sezónní vánoční a jarní úklidy, nebo o běžné čištění domácností, úklidová firma zařídí, že se váš domov bude lesknout čistotou.

Hodinového manžela vystřídala hodinová žena
Služba „hodinový manžel“ se stává v poslední době velkým trendem. Ženy nemohly zůstat pozadu, a tak vznikla služba hodinové ženy. Pracovnice nabízejí úklid domácností v bytech i rodinných domech, firmách i kancelářích. Můžete využít jejich služeb při jednorázové potřebě, ale součástí jejich práce je i úklid dlouhodobějšího rázu. Většinu hodinových žen si můžete sami vybrat, nebo firma pošle někoho dle vašich požadavků.

Kromě úklidu si můžete vybrat také z dalších služeb jako je péče o domácí mazlíčky, zalévání květin, vaření a pečení, hlídání dětí a jejich doprovod do kroužků, nákupy, pomoc na zahrádce, hlídání bytu či výpomoc s pořádáním oslav a večírků. Mnoho firem, které tyto služby poskytují, si můžete vybrat z několika balíčků. Ty většinou obsahují základní či generální úklid. Od toho se také odvíjí celková cena služeb.

Úklidová firma – klasika
Společností zabývající se úklidem bytových i nebytových prostor naleznete na trhu opravdu mnoho. Jejich služby jsou vesměs identické. Většinou si je lidé najímají na dlouhodobý, pravidelný úklid. Využít je však můžete i na úklid jednorázový, pokud například očekáváte důležitou návštěvu a nemáte na úklid čas. Pomohou vám také odstranit nečistoty a odpadky po večírcích a oslavách.
Obyvatelé panelových domů těchto služeb v současné době nejčastěji využívají pro úklid společných prostor, tedy chodeb, výtahů a někdy také sklepů. Rozpisy úklidy pro jednotlivé byty jsou dnes již minulostí. Často jsou také využívány pro čištění koberců, mytí oken a výloh, nebo také pro úpravu zahrad a venkovních prosto.

V dnešní uspěchané době, kdy málokdo má čas trávit své volné chvíle nudným uklízením, jsou služby úklidových firem skutečně lákavé a lidmi velmi často využívané. Navíc se už dávno nejedná o záležitost, kterou si mohou dovolit pouze ti majetní. Divili byste se, kolik lidí má svou paní na úklid. Možná mezi ně patří i někdo z vašich přátel.