Získejte vlastní zkušenost

Pořád chodíte kolem laserové arény a nevíte, zda vstoupit, nebo ne? Připadáte si, jako mlsný pes? Nebo jako váhavý střelec? Přešlapujete a už už byste vzal za kliku? Ale zase ta pochybnost! Má to vůbec smysl? Nebude to nějaká blbost? Kdo by si v dnešní době hrál na agenty? Jenom nevyzrálé osobnosti! A tou Vy rozhodně nejste.

skupina

Přestaňte už přešlapovat u vchodu!
Vaše pochybnosti vyvěrají z čeho? Z té nevyzrálosti? Nebo máte strach, že laser game nezvládnete? Že nepochopíte pravidla? Možná máte obavu z toho, že taková hra není bezpečná? Tak to jsou teprve hloupé pochybnosti!

  • Podívejte se, nevyzrálá osobnost není člověk, který by si šel jednou za čas zahrát na agenty se svými kamarády. Nevyzrálost je, např. když uděláte věci bez kouska zodpovědnosti za své činy.
  • A pravidla? Ta jsou jednoduchá, jak facka. Jen musíte chtít přežít a zvítězit. A udělat pro to všechno, co je ve Vašich silách!
  • O bezpečnosti se nedá mluvit v případě, když si sednete pod vlivem alkoholu za volant. Nebo začnete při řízení vozidla psát sms. Nebo stačí, když se nepřipoutáte. Ale při laser game se o svoji bezpečnost bát rozhodně nemusíte!

Víte, co? Popadněte pár kamarádů za ruce a odtáhněte je k tomu vchodu, kde tak často postáváte. Vezměte za kliku a vejděte. Všechno ostatní se dozvíte uvnitř. Není nad vlastní zkušenost! Teprve potom https://www.cnews.cz/vejdete-do-obchodaku-a-google-now-vam-nabidne-mapku-idealne-to-vsak-nefunguje/ posuďte, jestli návštěva laserové arény stála za to, nebo ne.

DSC8138

Zjistíte zajímavé věci!
Věřte tomu, že po takovém rozhodnutí podstoupit alespoň jednu laser game s kamarády, nebude tato hra určitě poslední. Vždyť modulů laser game je mnoho. Tak proč je nevyzkoušet? Jednou zvítězíte Vy, jednou někdo z kamarádů. Nebo se stanete členem vítězného týmu. Ale ve finále to bude stejně jedno. Vždycky se totiž moc dobře pobavíte! A o to jde ze všeho nejvíc!
Takže vzhůru za dobrodružstvím, které se zatím skrývá za těmi dveřmi!