Už žádné starosti jen samé radosti

Hledáte řešení, jak financovat vaše podnikání? Nebo naopak potřebujete pokrýt své soukromé finanční potřeby? Chcete zvládnout rekonstrukci bez zbytečných starostí? Každý den se probouzíte s vrásky na čele a hned přemýšlíte, kde vzít tolik peněz, aby vaše podnikání nezkrachovalo? V tom případě jsou zde nebankovní hypotéky https://www.hypotekybezregistru.cz/.

Ty umějí pomoci v obou případech. Zajišťujeme totiž jak spotřebitelské úvěry, tak také úvěry pro podnikatele. Přenechejte finance odborníkům a už se nemusíte zbytečně stresovat.

pohled na stavbu

Všechno má svá pravidla

  • Spotřebitelské úvěry se týkají každého. Sjednávají se běžně od 7 % p.a. pro lidi, kteří mají větší záznam v nějakém registru dlužníků. Ovšem záznam tolerujeme, takže není překážkou k získání úvěru. Pouze ti, kteří záznam nemají mohou získat úrok již od 3% p.a. Zajistíme dlouhou splatnost od jednoho roku až po dobu 30 let. Možná je také tolerance nízkých příjmů.
  • Podnikatelské úvěry si sjednávají OSVČ a firmy. Jedná se o finance, které vložíte do podnikání. Financovat jimi můžete veškeré potřeby ve firmě nebo ty, které jsou s podnikáním spojené. Naše česká firma je přímým poskytovatelem.

S námi to zvládnete bez zbytečného stresu

Podnikáte a potřebujete peníze navíc? S námi můžete mít peníze formou bezúčelného úvěru. Zaměřujeme se na klienty, kteří mají záznam v registru a dokážeme jim pomoci. Nemůžete dostatečně doložit příjem firmy? Pomůžeme vám. Obraťte se na zkušené odborníky. Nevybíráme žádné poplatky předem. Odhad provádíme online. Stačí nám zaslat pár fotografií vaší nemovitosti. Může být proveden do 24 hodin.

visa karta

Každý občas potřebuje peníze, ať je to pro své soukromé účely nebo pro účely podnikání. Vyplácíme až 70% z hodnoty nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a peníze můžete použít jakýmkoliv účelem. Jsme schopni zajistit i expresní čerpání a peníze můžete dostat v den podpisu úvěrové dokumentace. Vše snadno a rychle bez zbytečného napětí a stresu.