Skvělá nabídka

Využijte naši velice cenově výhodnou nabídku pepřových sprejů a elektrických paralyzérů, které vám zajisté pomohou cítit se mnohem bezpečněji kdykoliv jen budete nuceni jít tmavou opuštěnou uličkou nebo delší lesní cestou. Jistě oceníte, že některé typy paralyzérů mají vestavěnou baterku, takže uvidíte i na cestu, navíc budete mít tento přístroj vždy a za všech potřebných okolní po ruce. V naší nabídce jistě najdete takový typ, který se vám bude hodit a vyhovovat . Ať už zvolíte jakýkoliv náš produkt, doufáme, že ho nikdy nebudete muset použít na sebeobranu.

velkoměsto

Jednoduchý a nenápadný vzhled
Všechny naše produkty jsou malé, takže si je můžete snadno schovat do kapsy kabátu nebo do boční kapsičky u kabelky. Naše paralyzéry nebo pepřové spreje jsou vhodné také jako dárek, dáte tak obdarovanému najevo, že vám moc záleží na tom, abyste byli v bezpečí a měli možnost se ubránit za každé příležitosti. Vždy budete mít po ruce nenápadný prostředek, který vám může pomoci zachránit váš holý život a ubránit se v případě napadení. V nabídce máme také ryze ženské typy, které se hodí do jakékoliv dámské kabelky, jejich design je koncipován tak, aby byl tento produkt malý a velice nenápadný.

obrana

Snadné a bezpečné použití
Nemusíte mít vůbec strach, že použijete paralyzér špatně a ublížíte tak sami sobě a útočníkovi ještě nahrajete?? Nebojte se, po přečtení návodu použití zvládnete i ve velice stresové situaci, můžete také vyzkoušet jiné naše obranné pomůcky, jako je třeba klasický pepřový sprej, ten má ovšem tu nevýhodu, že se může obrátit proti vám, pokud fouká vítr ze špatné strany. Paralyzér je v tomto ohledu bezpečnější a také je jeho použití rychlejší a účinnější. Útočník bude na nějakou dobu paralyzován a vy tak budete mít dostatek času k tomu, abyste utekli do bezpečí a mohli zavolat policejní hlídku.