Prstenem to začíná

U mužů, ale především u žen, jsou zásnuby zásadním krokem a tato chvíle by měla být jedinečným okamžikem v životě. Dámy sní o dokonalé a romantické žádosti tak, jak to vídají ve filmech a pánové se zase obávají, aby jejich vyznání bylo originální a nezapomenutelné. K tomu všemu je zapotřebí vybrat i ten správný zásnubní prsten , jemný, decentní, ale zvláštní a jedinečný.
Zásnubní prsten nemusí být drahý, cena by měla být přiměřená materiálu a náročnosti zhotovení. Je to ale dáno i finančními možnostmi. On diamantík by se na něm jistě vyjímal pěkně, ale pokud plánujete větší svatbu nebo se chystáte budovat společné bydlení, směřujte raději peníze tímto směrem.
prsten s perlou.jpg
Ten pravý kámen
Diamant je jistě krásný drahý kamen, ale nepatří mezi nejlevnější. Věřte, že na výběr máte z nepřeberného množství drahokamů, které nejen dost dobře vypadají, ale hlavně jsou i cenově dostupné pro běžně vydělávajícího muže. Ženy mají rádi rubín, safír nebo smaragd. Určitě je neurazíte ani perlou nebo topazem. Při výběru vám může být nápomocen i měsíc, kdy se snoubenka narodila a v jakém je znamení.
Ani počet kamenů není pevně daný, záleží jen a jen na vaší volbě a vkusu.
šperky s diamanty.jpg
Ten pravý kov
Kámen už je vybraný, teď zbývá ho zasadit do toho pravého kovu. Klasikou je žluté zlato, i když módní trendy nám vnucují bílé nebo platinu. Řiďte se tedy tím, jaké šperky již žena nosí, jaké se k ní hodí a neberte ohledy na to, co zrovna frčí. S koupí prstenu se obracejte vždy na odborníky v kamenných klenotnictvích.
Den D
Příprava na den D by neměla být podceňována. Dámy si tuto jedinečnou chvíli už jistě představovaly tisíckrát. Možná právě proto do volby prstenu mužům tak trochu mluví, protože oni jsou vždy těmi druhými, kteří nad zasnoubením začnou uvažovat. Nezřídka se pak stává, že zásnubní prsten je volnou obou dvou.