Ke štíhlé postavě pomůže Slimex

Přestože se dá dosáhnout váhového úbytku pomocí k tomu určených preparátů, je zapotřebí však nespoléhat jen na účinnost těchto léků. Nejedná se o zázrak. Beze změny životního stylu a vyvážené životosprávy k vysněnému cíli nelze dojít.

bobule

Pro osoby trpící vyšší nadváhou či obezitou je efektivní a takřka nezbytná konzultace s lékařem. Zde jsou preparáty coby součástí celého procesu v rámci snížení nadváhy. Jelikož se jedná již o léčiva, je nutno se řídit nejen pokyny odborníka, ale také striktně dodržet informace uvedené v příbalovém letáku. Jedná se o léky a ty mají vždy jisté vedlejší účinky.

Léky na hubnutí sice mají požadovaný účinek, ale nemají vliv na jedince vedoucí ke změně stravovacího návyku a k výkonu fyzické aktivity. Nejen v průběhu užívání preparátů je nutné se vyvarovat tučných a sladkých pokrmů. Rovněž je zapotřebí zařadit zdravá jídla a nezbytnou pohybovou aktivitu. Toto je však důležité dodržovat i po ukončení léčby. Je to pouze jediný možný způsob, jak si udržet výslednou hmotnost, zabránit jo-jo efektu a předejít riziku vzniku civilizačních chorob. Změna v rámci stravování a životního stylu musí být trvalá.

Zhubnout může každý

K tomu vám pomůže preparát Slimex. Podstata tkví v tom, že tento lék snižuje chuť k jídlu, budí pocit nasycenosti. Je tak účinným doplňkem při regulaci hmotnosti. Pomocí přípravku Slimex lze snížit váhu o jeden kilogram za týden.

Regulace tělesné hmotnosti má velice pozitivní vliv na lidské zdraví. Obezita je nebezpečná. Aby však byl viditelný efekt a předešlo se k negativnímu působení, je nutné striktně dodržet nejen dávkování preparátu.

toast

Užívá se jedna kapsle denně a to vždy ráno. Lék je nutné spolknout celý a zároveň zapít dostatečným množstvím vody. Maximální denní dávka činí 15mg a nesmí být překročena. Tento přípravek je vhodný pro osoby starší osmnácti let, které trpí obezitou či nadváhou. Pro jedince ve vyšším věku je doporučeno snížení dávky či konzultace s lékařem ohledně adekvátního procesu hubnutí.

Přípravek uchovávejte v původním obalu a vždy na suchém místě. Nikdy neužívejte po uplynutí doby použitelnosti.