Svět logických her


PixWords
Možná znáte, možná ne, zmínit ho musíme. Velmi chytlavá logická hra, kde princip je jednoduchý. Jde o jakýsi hlavolam se slovy. Dostanete nápovědu ve formě obrázku, a zbytek už je na vás.Tato logická hra patří rozhodně mezi TOP.

Roll the ball
Odreagujte se u dobře promyšlené logické hry. Dostaňte kuličku do cíle! Musíte herní destičku různě přeskládat, abyste zničili překážky. Nevzdávejte to hned! Pokud budete mít výdrž, určitě na řešení příjdete.

šachy

Block puzzle
Cíleně jsem neuvedla celý přesný název, protože verzí je tam hned několik. Sami si vyberte podle vkusu. Rozdílné jsou pouze v barvě a stylu. Pokud jste v dětství milovali klasický tetris, můžete si na ty časy zavzpomínat právě u této hry.

Cut the Rope
Nakrmte nenasytného žroutka. Zničte překážky a dostaňte sladkosti přímo do jeho úst. Opět je možnost více druhů prostředí a lekcí. Dostanete se do finále? Tento maličký zelený příšerák si vás opravdu získá. Pozor! Návykové J.

Bunny Pop
Velmi jednoduše vymyšlená hra, která má ale moc pěknou grafiku. Například děti určitě ocení, a opravdu je spíše k odpočinku. Střílíte barevné kuličky z děla, tak aby nad vámi zmizela barevná kuličková obloha.

100 Doors
Otevřete všechny dveře! Rébusová hra, kde to bez přemýšlení zkrátka nepůjde! Výborná grafika, která z hry dělá realitu s lehkým nádechem tajemna. Zabaví vás na dlouhé večery. Zjistíte všechny ukryté hádanky?

mozek
 
 
Where’s my water?
Roztomilý krokodýlek, který čeká, až mu pomůžete naplnit vanu vodou. Několik levelů, které jsou neustále těžší a těžší, a přesto vás to nutí dokončit. Možná se budete trošku vztekat, možná i telefon poletí vzduchem J. Ale stejně se k němu vrátíte. Nenechte ho na suchu!
 
Mazes and More
Báječná hra k procvičení hlavy. Dostaňte se přes promýšlené bludiště až k cíli. Ale pozor! Musíte se vyhýbat i příšerkám, které na vás číhají a mohou vás sežrat. Levely se samozřejmě mění, a příšerek je více a více.