Pohodlí a bezpečnost na prvním místě

Miminko a k němu celá výbava. To se lehce řekne. Když pomineme celkovou částku, kterou rodiče za vybavení musí položit, je dnešní výběr opravdu veliký a těžko se vybírá to pravé. Na internetu je k přečtení milion recenzí a mezi nimi i recenze na kočárky RAF-POL. Kromě kočárku společnost raf pol margaret nabízí také různé designové doplňky právě ke kočárkům, jejichž primárním zaměřením je pohodlnost a bezpečnost pro ratolesti. Na trhu uvádí různé řady, mezi nimiž je například řada RAF POL Largo, RAF POL Babylux Margaret či RAF POL Margaret.

Kočárek s hlubokou korbou

Většinou se jedná o kombinovaný kočár, ve kterém se skrývá jak hluboká korba, tak i sportovní nástavba. Jako bonus je ke kočárku autosedačka, která pochopitelně s kočárkem ladí i designově. Třeba takový kombinovaný kočárek RAF POL Largo Steel 3v1 Silver Wave 2022, je velmi příjemný v manipulaci a odpružení, které je nastavitelné. Kola má nafukovací, rám železný a potah https://nejfuton.cz/doplnky/70-potah-na-matraci.html lehce omyvatelný. Jednoduše se složí a je na výběr ve spoustě barvách. Co se týče hluboké korby, má bavlněnou pratelnou podšívku, větrání ve stříšce a nánožník, pro tepelnou ochranu dítka. Sportovní nástavba je otočitelná libovolným směrem (dopředu a dozadu), opět má stříšku s větráním a nánožník a nesmíme zapomenout na bezpečnostní pásy, které jsou 5-bodové. Nakonec autosedačka, která je vhodná pro miminka do 10 kg a má bezpečnostní pásy s polstrováním (3-bodové), je samozřejmostí.

Kočárek se sportovní nástavbou

Oproti tomu třeba kočárek RAF POL Largo ALU 2v1 Black Magenta 2021 neobsahuje autosedačku, každopádně zde nalezneme jak hlubokou korbu, tak sportovní nástavbu. Jeho rám je hliníkový a proto je mnohem lehčí, než ostatní kočárky (minimálně o 2 kg) a kola opět nafukovací, ovšem s nabídkou nastavení odpružení. Součástí výbavy jsou navíc taška na pleny, pláštěnka, nánožník a moskytiéra, což potěší zajisté každou maminku.