Plastové poštovní obálky a jiné obaly

Výběr obalů, obálek, krabic či kartónů je opravdu široký. Rozhodující je, co a kam chceme poslat. A podle toho vybíráme. Pokud potřebujeme poslat dopis, obvykle sáhneme po obálce dopisní. Jedná se o papírové obálky, většinou samolepící, různého formátu, s okénkem či bez. Mohou být uvnitř potištěné či nikoli. Papír bývá většinou bílý, ale chceme-li adresáta potěšit, dají se sehnat obálky nejrůznějších barev.

obálky různých druhů

Pokud potřebujete zabalit zásilku do odolné obálky, tak výbornou volbou jsou obálky bublinkové. Jedná se o papírovou obálku s vlepenou bublinkovou fólií, která chrání obsah před nárazy i vlhkostí a něco vydrží.
Posíláte-li fotografie, kalendáře či jiné věci potřebující oporu, sáhněte po kartonové obálce. Opět lze vybírat z více velikostí a budete mít jistotu, že věc dorazí do cíle v pořádku a nezohýbaná.

Pokud máte na poslání něco rozměrnějšího či těžšího, zvolte kartonovou krabici, která obsah ochrání a umožní jeho bezpečné doručení do místa určení. Krabice z tří a pětivrstvé lepenky spolehlivě splní svůj účel.
Plastové poštovní obálky jsou vhodnou volbou pro každého, kdo chce poslat větší zásilku a mít jistotu, že vše dorazí v pořádku do cíle. Do takových obálek lze zabalit všechno možné, ideální jsou k balení textilu. Nemusíte používat příliš rozměrnou krabici, jejíž prostor není využit. Plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky jsou k dostání v pestrém výběru různé síly, s uchem či bez. Většinou v barvě bílé, ale i atraktivní barevné plastové obálky působí velmi dobře na příjemce zásilky a jsou určitým oživením. Obálky jsou opatřeny samolepící páskou a nelze je po zalepení otevřít bez poškození. Takže jsou odolné nejen proti dešti, ale i krádeži obsahu.

regály s různými obálkami

Výběr obalového materiálu je stěžejním, chcete-li mít jistotu, že obsah zásilky nebude přepravou a manipulací poškozen. Ať už zasíláte zboží jako jednotlivec nebo firma, je dobré obalu věnovat pozornost.