Mějte všechno pohromadě

Získat stálé platící zákazníky je snem každého obchodníka. I Vy se jím můžete stát, jestliže se jako správný obchodník zachováte. K tomu patří samozřejmě preciznost, slušnost, dostupnost zboží, ochota, vstřícnost a kdovíco ještě. Ale když nabídnete přece jen o něco víc, potom je Váš sen lehce splnitelný.
Určitě zásobujete své pulty díky spolupráci s velkosklady s oblečením, které mají nápadité nabídky. Chopte se takových nabídek, protože na tom jenom vyděláte. A to doslova.

sklad

Můžete samozřejmě zásobovat svůj obchůdek běžnými kusy oděvů, které zrovna frčí. Ale také se podívejte na nabídku oblečení a ostatních potřeb, třeba k vybavení dětí na letní tábory, nebo na školní výlety. Mějte všechno pěkně pohromadě a nabídněte takovou medvědí službu zákazníkům. Ti opravdu nebudou muset shánět zvlášť trička, tepláky a batohy na záda, nebo příruční kabely.
Díky velkoskladům s oblečením ani Vy nebudete muset objíždět několik obchodů, abyste mohli realizovat tematickou nabídku pro své zákazníky. A to je výborná zpráva, co říkáte?

Vytvořte ve výloze, ale i uvnitř obchůdku tematické místa, kde předvedete imaginárního výletníka se vším, co se ve Vašem obchůdku dá koupit. Určitě takový počin bude pro Vás, ale hlavně pro zákazníka lákavou reklamou. A věřte, že zákazník si rázem oddechne, že se nebude muset vláčet dál po obchodech!
Spolupracujte s pružně uvažujícími velkosklady s oblečením, protože jedině tak budete prosperovat i Vy. A v dnešní době, kdy se na každém kroku nachází nějaký ten obchod s oděvy, se vyplatí přijít s něčím originálním. To budete koukat, z kolika náhodných zákazníků se stanou zákazníci stálí.

oblečení

To pak budete muset do velkoskladu s oblečením jezdit podstatně častěji. Ale to Vám vadit rozhodně nebude. Díky expanzi Vašeho obchůdku můžete sortiment v pohodě rozšířit. A nejen to. Můžete si i zariskovat s jinými kousky oblečení, které jsou sice úžasné, ale může hrozit nezájem ze strany zákazníků.