Oslavu dělá dort

Čas od času všichni něco slavíme – ať už jsou to narozeniny, životní jubilea nebo třeba narození dítěte. K pořádné oslavě odjakživa patří pořádný dort. Vzhledově hezký, ale především chutný. Ne každý ho chce péct sám, někdo nemá čas, někdo zase chuť a někdo má raději ty kupované. Dorty hradec králové https://pinkroses.cz/dorty/ z naší cukrárny jsou prostě skvělé. V nabídce jich máme několik, a určitě si z nich vyberete i vy.

růžový dort

Chcete si objednat?
K přípravě našich dezertů a dortů používáme vždy jen čerstvé a kvalitní suroviny. Jen díky tomu je potom výsledek perfektní. Dbáme na kvalitu surovin a celkového provedení, aby naši zákazníci dostali to, co očekávají – krásný dort, který potěší nejen oko, ale hlavně jazyk. Vyrobíme vám na přání téměř cokoliv. Pečeme dětské dorty, klasické dorty, nebo tematické dorty. Stačí si jen vybrat, co by v něm mělo být, a o zbytek se postaráme.

Chcete vidět naše výtvory ještě předtím, než je vyzkoušíte osobně? Spoustu našich výrobků dáváme na Facebook, kde si je můžete prohlédnout. Další pečené dobroty z naší dílny najdete na Instagramu. Na obou sociálních sítích nás najdete pod názvem naší cukrárny, hledejte nás jako Pink Roses Cafe.

moderní dort

Dejte si třeba
Makronky
Cupcaky
Dortová lízátka
Dortové nanuky
Cheesecaky
Dorty

A mnoho dalšího. Snažíme se následovat poslední trendy v oblasti cukrovinek, a proto u nás najdete vždy moderní výrobky. Můžete si u nás objednat sladké dobroty na oslavy, nebo i na svatební tweet bar. Upečeme a nazdobíme vám snad cokoliv, co se dá. Jak můžete vidět na fotografiích, naše dorty i zákusky jsou precizní a velmi chutné. I proto se k nám zákazníci rádi vracejí, protože použité suroviny pozná i laik. Umělé přísady u nás zkrátka nenajdete. Rádi vám vyhovíme i ve stylu zdobení, aby byla vaše objednávka přesně podle vašich představ a přání. Potěšte svého oslavence, a nechte mu u nás upéct jedinečný dort plný luxusních složek.