Kvalitní venkovní svítidlo

Zásobovali jste svou domácnost moderními úspornými zářivkami, a nyní ještě přemýšlíte nad tím, jak vyřešit osvětlení v exteriéru? Je jasné, že na osvětlení venkovních prostor jsou kladeny jiné nároky než na domácí svícení. Je potřeba, aby tyto prvky dokázaly svítit patřičně déle, a hlavně mnohem silněji. Optimálním řešením pro venkovní svícení bude právě sodíková výbojka, která splní všechny požadavky, které na venkovní svícení máte.

žárovka zblízka

Mlha nebude mít šanci

Sodíkové zářivky si dokážou poradit i s nepříznivým počasím. Určitě vás potěší, že prostor bude skvěle osvětlený například i v mlze nebo v nepříznivém počasí, jako je třeba silný déšť. Nemusíte se tedy bát, že byste neviděli na cestu. Tyto výbojky jsou založené na principu emise sodíkových par, díky čemuž je můžeme řadit k nejúčinnějším zdrojům světla vůbec. Určitě vás také potěší fakt, že mají velmi dlouhou životnost a budou vám spolehlivě svítit třeba až dvacet tisíc hodin, což je obrovsky dlouhá doba.

věž elektřiny

ü Bude svítit až 20 000 hodin

ü Nejúčinnější zdroj světla, vysoký měrný výkon

ü Dobře viditelné i v mlze a za nepříznivého počasí

Nesmírnou výhodou těchto svítidel je také jejich velmi nízká cena, která je vzhledem k jejich výkonu naprosto překvapující. Získejte tedy kvalitní osvětlení a ušetřete přitom hromadu peněz, s těmito výbojkami to nebude žádný problém. Při výběru konkrétního kusu vybírejte také samozřejmě i podle výrobce, nakupujte jen takové elektroinstalační, které jsou ověřené a které vám mohou zaručit stoprocentní kvalitu bez kompromisů.

Vhodné na sportoviště i do veřejných prostor

Tyto výbojky nachází uplatnění nejenom na vaší zahradě a terase. Mohou být využiti například i na osvětlení veřejných prostor nebo dokonce sportovišť. Světlo vyzařující z těchto výbojek je opravdu silné, proto si poradí bez problému i s takovýmito výzvami.