I zásuvky a vypínače mohou být krásné!

Patříte k těm lidem, kteří chtějí mít doma všechno dokonalé? Máte rádi dokonale sladěný interiér, a to i včetně naprostých drobností? Nechcete dlouze dumat nad tím, jak zakrýt nevzhledné zásuvky a vypínače?
V takovém případě je pro vás jako stvořená modulární řada zásuvek a vypínačů výrobce schneider electric, které jsou chytře vymyšlené tak, že k univerzálním strojkům snadno napasujete libovolné rámečky. Ovšem pozor, na tom by ještě nebylo nic tak revolučního, kdybyste neměli na výběr mezi desítkami různých typů rámečků v různých barvách a designech https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/.

dva vypínače

Zásuvky a vypínače v designu, jaký doma chcete mít!

Díky takovému přelomovému řešení se už nemusíte zbytečně trápit tím, jak zakrýt anebo zamalovat nevzhledné elektronické pomocníky, bez kterých se nikdo z nás neobejde. Takže pokud právě i vy patříte k lidem, kteří vypínače a zásuvky přemalovávali barvami anebo polepovali tapetami, což dá mnoho práce, tak si nyní můžete oddechnout. To jediné, co musíte udělat proto, abyste to doma měli pěkné a cítili se ve vašem interiéru hezky, je koupit rámeček v té správné barvě a provedení. To je vše.

zástčky

Stávající provedení můžete rychle změnit
A představte si, že ani to ještě není zdaleka všechno. Jistě i vy pomýšlíte na situaci, kdy se rozhodnete pro změnu a váš byt znovu omalujete anebo jinak zařídíte. V tom případě je jasné, že změna barvy a stylu vyžaduje také změnu vypínačů, neboť barevné vypínače by v takovém případě křičely ze zdi ještě více, než ty tradiční bílé. Ani to ovšem není problém – díky zmíněnému chytrému modulárnímu systému nemusíte udělat nic víc, než si zakoupit nové rámečky podle vašich představ a připevnit je ke stávajícím strojkům. Bude vás to stát nejen minimum peněz, ale také minimální úsilí. A pokud jste doposud byli zvyklí, věnovat svému bytu mnoho péče, tak vás ta trocha úsilí, co budete nyní potřebovat, jistě potěší.